Kontakt oss

Management

Ingrid Solheim
Adm. Dir. 

Mobil: +47 918 07 455
E-post: ingrid.solheim@stsgruppen.com

Kristin Borgersen
HR-leder 

Mobil: +47 480 47 298
E-post: kristin.borgersen@stsgruppen.com

Trond Vestby
Driftsleder 

Mobil: +47 918 07 454
E-post: Trond.vestby@stsgruppen.com

Turid Knappskog
Økonomisjef 

Mobil: +47 954 05 720
E-post: turid.knappskog@stsgruppen.com

Brynjulv Rekve
Kontraktssjef 

Mobil: +47 932 32 375
E-post: brynjulv.rekve@stsgruppen.com

Ivar Myhre
HMS 

Mobil: +47 918 07 440
E-post: ivar.myhre@stsgruppen.com

Disciplines

Lasse Birkenes
Fagansvarlig isolering 

Mobil: +47 976 92 745
E-post: lasse.birkenes@stsgruppen.com

Ken-Tommy Fromreide
Fagansvarlig stillas 

Mobil: +47 918 07 445
E-post: ken.tommy.fromreide@stsgruppen.com

Trond Vestby
Fagansvarlig rigging og transport  

Mobil: +47 918 07 454
E-post: trond.vestby@stsgruppen.com

Ken-Tommy Fromreide
Koordineringsansvarlig tilkomstteknikk

Mobil: +47 918 07 445
E-post: ken.tommy.fromreide@stsgruppen.com

Hans Magne Håvik
Fagansvarlig NS9600

Mobil: +47 900 11 910
E-post: hans.magne.haavik@stsgruppen.com

Arild Tveit
Salgsingeniør habitat

Mobil: +47 913 46 051
E-post: arild.tveit@stsgruppen.com

Silje Strand
Prosjektleder NDT & inspeksjon

Mobil: +47 918 07 443
E-post: silje.strand@stsgruppen.com

Silje Strand
Prosjektleder kurs og opplæring

Mobil: +47 918 07 443
E-post: silje.strand@stsgruppen.com

Frode Ervik
Kursansvarlig kurs og opplæring

Mobil: +47 980 73 448
E-post: kurs-kompetanse@stsgruppen.com

Einar Gjerde
Faganvarlig / salgsingeniør habitat

Mobil: +47 91 69 98 20
E-post: einar.gjerde@stsgruppen.com

Brynjulv Rekve
Kontraktssjef

Mobil: +47 932 32 375
E-post: brynjulv.rekve@stsgruppen.com

Jarl Hjønnevåg
Faganvarlig overflate

Mobil: +47 41 04 16 06
E-post: mailto:jarl.hjonnevaag@stsgruppen.com

Kontakt

Telefon
+47 55 20 80 00

E-post
firmapost@stsgruppen.com

Kontor

Postadresse
Postboks 6085 Bedriftssenter
5892 Bergen

Besøksadresse
Kanalveien 52 C, 5086 Bergen

Kontakt oss

Skriv inn telefonnummer eller e-post, så kommer vi tilbake til deg.